אודות מרכז רופאים מומחים OFEK PLUS

אופק פלוס הוקם בשבילכם ולמענכם. במרכז שלנו, הממוקם בקריית אונו, ניתן לקבל ייעוץ רפואי ממומחים במגוון רחב של תחומים. המרכז הוקם בשנת 2015 על-ידי זינה קונובסקי (BSN, MBA) ו- אינה מרום (BSN, MBA) לאחר שצברו למעלה מ- 20 שנות ותק וניסיון במערכת הבריאות בישראל.

האני מאמין שלנו

באופק פלוס חרתנו על דגלנו להעניק לכם את הטיפול הטוב ביותר שניתן לקבל בארץ. אנו מציעים שירותי רפואה פרטיים, מהירים, זמינים ואיכותיים. במרפאה מקבלים מיטב המומחים מבתי החולים המובלים בישראל, אשר משתמשים בשיטות הטיפול המתקדמות ביותר, תוך יישום מידע הרפואי הקיים בארץ ובעולם.

אנחנו רואים את עצמנו כנותני שירות העושים את המקסימום עבור החולה ואף מעבר לכך. גמישות בגישה, רצון לעזור, דאגה אמתית ורגישות הם מבחינתנו בבסיס להצלחה ולשביעות הרצון של הלקוח. היחס האנושי הוא קודם לכל.

בהסדר עם כל חברות הביטוח

אופק פלוס תמיד שמח לשתף פעולה עם קופות החולים, כדי לעזור ללקוחות של המרפאה. כמו כן, אנו מציעים שלל שירותים רפואיים לחברי כל קופות החולים, המבוטחים בביטוחי בריאות משלימים ולבעלי ביטוחי בריאות פרטיים בחברות הראל, פניקס, מנורה וכו'. אתם מוזמנים ליהנות משירות רפואה פרטית מתקדמת וברמה הגבוהה ביותר.

עוד קצת על המרכז שלנו

במרפאה חדשנית, המעוצבת בסגנון המשרה תחושה ביתית וחמימה ושמשתרעת על פני שטח של 250 מטר, יש 7 חדרי רופאים, מרווחים ונעימים וחניון תת-קרקעי עם כ- 350 מקומות חניה ללא תשלום.

תשמרו על הקשר

כתובתנו

דרך רפאל איתן 1
קרית אונו

צור קשר

טלפון: 03-5544077

שעות הפעילות שלנו

ראשון-חמישי 07:30-22:00
שישי – 07:30-14:00

אנו ברשתות חברתיות
סעו עם WAZE

כל הזכויות שמורות לאופק פלוס בע"מ ©

שינוי גודל גופנים
ניגודיות